Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Besiedka pre starých rodičov PDF Tlačiť E-mail

Mesiac október je Mesiac úcty k starším. Dňa 26.10.2017 sa na našej škole konala Besiedka pod názvom Babka, dedko hrajte sa a tvorte s nami. Na úvod vystúpili deti s kytičkou básní, piesní, tančekom a hrou na flaute.  Nasledovali tvorivé dielne so starými rodičmi a rodičmi, ktorí pomáhali deťom realizovať ich predstavu o najkrajšom výrobku. Vyrezávali svetlonosov z tekvíc, šili vankúšiky z levandule, zhotovili lampáše z listov, zvieratká z gaštanov, uvili ruže z listov a vyrábali stromčeky šťastia. Deti tvorenie so starými rodičmi zaujalo. Svetlonosov vyniesli do záhradky pri škole, kde nám skrášľujú naše prostredie. Počas tvorenia sa mohli všetci občerstviť kávou, čajom a keksíkom. Domov sme sa rozchádzali s dobrým pocitom, príjemne stráveného popoludnia v kruhu najbližších. Mgr. E. Valachová

Fotogaléria na fc stránke školy

Posledná úprava Utorok, 07 November 2017 18:26
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 678546bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.