Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Parlamentári u pani riaditeľky PDF Tlačiť E-mail

O tom, že Žiacka školská rada nezaháľa ani v predvianočný čas, nemôže nikto pochybovať. Okrem organizácie pravidelných podujatí na našej škole parlamentári využili adventné obdobie na stretnutie s pani riaditeľkou.

V piatok 15. 12. sa všetci zástupcovia jednotlivých tried stretli v riaditeľni, aby sa mohli porozprávať o svojich želaniach, očakávaniach ale aj problémoch, ktoré ich trápia v triedach, na chodbách... medzi spolužiakmi.

Pani riaditeľka ocenila ich doterajšiu prácu, spoločne sa dohodli na priebehu pripravovaných súťaží a zároveň ich povzbudila k ďalším aktivitám. Na záver príjemného stretnutia popriala všetkým krásne a spokojné Vianoce a pripomenula, že za ňou môžu žiaci kedykoľvek prísť.

PaedDr. Vladimíra Mužíková

Posledná úprava Utorok, 19 December 2017 10:51
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 677475bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.