Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Beh nádeje 2014 vyhrali všetci PDF Tlačiť E-mail

Podujatie Beh nádeje je zaradené do športového projektu pre školskú mládež PLAY FORWARD (USA). Do tejto akcie sa zapojilo desať základných škôl a verejnosť v Považskej Bystrici. Prvý ročník prilákal pred kino Mier veľa detí a rodičov. Štart a cieľ boli v lokalite kine Mier. Bežalo sa v časových intervaloch  na pešej zóne popri potoku Domanižanka. Našu školu reprezentovalo 24 žiakov. Úspešní boli  Pavol Vojtek z VIII.B triedy – 3. miesto a  Jakub Majtán z VIII.B triedy, ktorý skončil v prvej desiatke.

Aj keď sme nevyhrali putovný pohár Behu nádeje, svojou účasťou sme podporili rozvoj telesnej kultúry, športu v našom meste a urobili sme niečo pre svoje zdravie.

Mgr. A. Drblíková


Posledná úprava Štvrtok, 19 Jún 2014 11:14
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 653377bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.