Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Exkurzia v TV Považie PDF Tlačiť E-mail

Dňa 11.6. 2014  navštívili žiaci VI.A a VI.B triedy televíziu Považie. Pán riaditeľ a pracovníci televízie nám porozprávali a poukazovali ako sa tvoria reportáže a čo  všetko treba urobiť na to, aby sme si ju mohli pozrieť v našom televízore doma. Okrem prezentácie si žiaci mohli vyskúšať rolu moderátora, kameramana a taktiež aj dabléra. Ďakujeme televízii za veľmi peknú a náučnú exkurziu. Mgr. M. Červenák

Odkaz na link, kde si dá stiahnuť reportáž o DOD: http://www.uschovna.cz/zasilka/ABEG5WUW2RIIN6XA-JGG

 

 

Posledná úprava Štvrtok, 26 Jún 2014 17:05
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 653382bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.