Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Besiedka pre rodičov PDF Tlačiť E-mail

Druhý júnový štvrtok bol pre všetkých prváčikov, žiakov II.A a ich p. učiteľky výnimočný. V tento deň popoludní vystupovali s pripraveným kultúrnym programom, ktorý týždne usilovne nacvičovali. Predtým mali ešte "generálku" v MC Včielka, kde im tlieskali mamičky so svojimi drobcami.

Zaplnenej chodbe pri našich triedach ukázali, že sú šikovnými recitátormi, spevákmi, tanečníkmi, flautistami, hercami. Široký úsmev, tajne zotretá slza, cvakanie fotoaparátov, potlesk - taká bola atmosféra v publiku. Prišli nielen mamy a otcovia našich žiačikov, ale aj súrodenci, starí rodičia, pozvanie prijali i p. riaditeľka a p. zástupkyňa.

 

Po skončení besiedky sa deti s rodičmi odobrali do svojich tried. Pohostenie, príjemné rozhovory, odovzdané vyrobené darčeky ukončili slávnostné popoludnie venované nielen Dňu matiek a otcov, ale aj rozlúčke so školským rokom.

Mgr. M. Kotačková

Posledná úprava Pondelok, 07 Júl 2014 07:22
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 653384bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.