Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Maľujte a fotografujte s Primalexom PDF Tlačiť E-mail

Koncom školského roka sa pani učiteľka Mgr. V. Hladká so svojimi žiakmi zapojila do 2. ročníka celoslovenskej umeleckej súťaže „Maľujte a fotografujte s PRIMALEX-om!“. Úlohou súťažiacich bolo vytvoriť maľbu, koláž či fotografiu na témy Môj farebný rozprávkový domček, Čarovný motýľ vo farbách Primalex, Primalex - moja obľúbená farba na stenu. Súťaže sa zúčastnilo celkovo 306 základných (umeleckých) škôl s viac ako 5000 kreatívnymi prácami.     17. júna 2014 nám organizátori súťaže oznámili, že práca našej žiačky Lucky Kvaššayovej bola

zaradená medzi najkrajšie fotografické výtvory a získala pre školu farby podľa vlastného výberu v hodnote 200 Eur. Lucke srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy.

A toto je fotografické dielo Lucky Kvaššayovej

 

 


Posledná úprava Utorok, 08 Júl 2014 12:12
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 653383bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.