Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

20. výročie školy PDF Tlačiť E-mail

akademia...Na začiatku bolo jedno obrovské stavenisko, postupne sa škola dobudovala, menilo sa okolie, učebne, menili sa pani učiteľky, pretože trošku zostarli a žiaci, tí sú stále rovnakí, sú stále naši...
Týmito slovami zahájili pani riaditeľka Mgr. Zuzana Veverková slávnostnú akadémiu pri príležitosti 20. výročia otvorenia školy.
Žiaci a pedagógovia
našej školy ju pripravili v kine Mierpre rodičov, starých rodičov, ale aj spolužiakov a všetkých návštevníkov. Niesla sa v znamení speváckych, tanečných, ale aj hereckých a recitačných vystúpení. Predstavili sa v nich talentovaní žiaci, ktorým pri príprave pomáhali pani učiteľky a vychovávateľky. Celou akadémiou nás moderátorsky prevádzala Marika Žilinčíková, ktorá svoje školské roky strávila práve u nás.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 638386bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.