20. výročie školy PDF Tlačiť E-mail

akademia...Na začiatku bolo jedno obrovské stavenisko, postupne sa škola dobudovala, menilo sa okolie, učebne, menili sa pani učiteľky, pretože trošku zostarli a žiaci, tí sú stále rovnakí, sú stále naši...
Týmito slovami zahájili pani riaditeľka Mgr. Zuzana Veverková slávnostnú akadémiu pri príležitosti 20. výročia otvorenia školy.
Žiaci a pedagógovia
našej školy ju pripravili v kine Mierpre rodičov, starých rodičov, ale aj spolužiakov a všetkých návštevníkov. Niesla sa v znamení speváckych, tanečných, ale aj hereckých a recitačných vystúpení. Predstavili sa v nich talentovaní žiaci, ktorým pri príprave pomáhali pani učiteľky a vychovávateľky. Celou akadémiou nás moderátorsky prevádzala Marika Žilinčíková, ktorá svoje školské roky strávila práve u nás.