Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

6.11.2011 Besiedka pre dôchodcov PDF Tlačiť E-mail

besiedkaMesiac úcty k starším sme si v našom školskom klube pripomenuli besiedkou pre dôchodcov. Pani vychovávateľky a učiteľky so svojimi deťmi pripravili kultúrny program a zhotovili pekné darčeky. Pozvánky deti doručili nielen svojim starým rodičom, ale aj starším obyvateľom nášho sídliska, ktorý síce na našej škole svoje vnúčatá nemajú, ale chceli sme, aby cítili, že na nich nezabúdame, vážime si ich a chceme, aby spoločne s nami strávili príjemné podvečerné chvíle.
Všetko sa to odohralo v školskej jedálni, kde sme podarovali našim hosťom kyticu utkanú z pesničiek, básničiek a tancov. Príjemné bolo aj posedenie pri teplom čaji a káve ako aj sladkých koláčoch, ktoré napiekli deti z krúžku pečenia. Pri odchode si naši hostia prezreli tekvicové kráľovstvo a práce našich žiakov v školskej knižnici.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 638383bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.