20.12.2011 Vianočná burza a tvorivé dielne PDF Tlačiť E-mail

vianocnaVo štvrtok 15. decembra sa z chodby pri školskom klube šírila krásna a nezameniteľná vôňa - vôňa pečených medovníkov a vianočných oplátok. Konala sa tu totiž vianočná burza , ktorá bola spojená s tvorivými dielňami. V rámci nich si mohli žiaci, ich rodičia ale aj obyvatelia nášho sídliska vyskúšať kumšt zdobenia medovníkov, ktoré predvádzala pani

učiteľka Danka Baránková, obdivovať šikovnosť v pečení vianočných oplátok, ktoré predvádzala pani Lenka Svoradová , nuž a do tajov zdobenia vianočných gúľ patschworkovou technikou nás zasvätila pani zástupkyňa Mirka Jakabovičová. Popri tom všetkom, v príjemnej vianočnej atmosfére, si mohli všetci zúčastnení nakúpiť vianočné výrobky, ktoré zhotovili naši žiaci a pani vychovávateľka a učiteľky .
Nuž takto sme si chceli na našej škole spoločne spríjemniť a pripraviť sa na vianočné sviatky. . . Všetkým ľuďom dobrej vôle praje celé osadenstvo našej školy šťastné a veselé Vianoce a v novom roku veľa zdaru.