Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

3.2.2012 Zápis prvákov PDF Tlačiť E-mail

Dni 25. a 26.január 2012 boli významné pre predškolákov, ktorí túžili zapísať sa do prvého ročníka.
V našej škole sa uskutočnil zápis prváčikov. Indiánky priviedli 49 detí. Zapísali sme samé šikovné a múdre hlavičky. Niektoré sa báli, ale našli sa aj také,  ktoré nechceli zo školy odísť. Každý budúci prváčik si ako pamiatku odniesol darčekov balíček a pamätný list.
Ďakujeme všetkým rodičom zapísaných detí, učiteľom, ktorí sa podieľali na zorganizovaní týchto výnimočných dní a pani psychologičkám, ktoré nám poskytli cenné rady.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 638388bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.