17.2.2012 Valentín PDF Tlačiť E-mail

valentinska-diskotekav-v-skdValentína si pripomenuli aj deti v našom školskom klube. Pani vychovávateľky im pripravili valentínsku diskotéku, počas ktorej mali pripravené tanečné hry a valentínsku poštu.
Okrem toho bola vyhlásená súťaž o „najčervenšie" oddelenie, ktorú vyhrali deti z II. oddelenia
pani vychovávateľky Zuzany Vojáčkovej. Jej deti prišli  oblečené v červenom v najväčšom počte a súťaž o najlepšie tanečné dvojice, ktorú vyhrali tri tanečné dvojice:
Paťka Vojteková a Riško Lagín
Janka Bušovská a Samko Kubiš