Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

23.2.2012 Pochovávanie basy PDF Tlačiť E-mail

Fasiangy17Posledný fašiangový deň poriadne oslávili aj deti z nášho školského klubu. Preoblečené do rôznych masiek to poriadne rozkrútili na fašiangovej veselici. V rámci nej ich prišla pozdraviť aj pani riaditeľka Zuzana Veverková a pani zástupkyňa Miroslava Jakabovičová, ktoré neprišli naprázdno - pre všetkých zabávajúcich sa priniesli tradičné fašiangové šišky, na ktorých si všetci  pochutili.
Nuž a po zábave nastal čas rozlúčky. Pani vychovávateľky, v krátkom divadelnom predstavení, predviedli tradičné pochovávanie basy, s ktorým sa deti celkom stotožnili. Bolo počuť plač a nárek... proste tak, ako sa to na poriadnej rozlúčke s basou patrí.
Nuž aj takouto formou sa snažíme zachovávať v našom školskom klube zvyky a tradície našich predkov.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 640010bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.