7.3.2012 Týždeň priateľstva na našej škole PDF Tlačiť E-mail

tyzden-priatelstvaPo úspechu z minulého školského roka sa aj v tomto šk. roku, v rámci projektu „ZDRAVÁ ŠKOLA" uskutočnil Týždeň priateľstva. Prebehol medzi žiakmi I. stupňa po dve štvrtkové popoludnia. Podobne tak, ako minulý rok pripravila zábavno-športové popoludnie „ Človeče, nehnevaj sa!" Mgr. Ľubica Kukučková v spolupráci s pani  vychovávateľkami a pani učiteľkami I. stupňa. Každá trieda si zvolila štvorčlenné družstvo, ktoré ju reprezentovalo a vopred sa dohodla na farbe, do ktorej boli žiaci oblečení. Kapitánom každej triedy bola triedna pani učiteľka. Hralo sa podľa pravidiel známej spoločenskej hry „ Človeče, nehnevaj sa!". Atmosféra medzi súťažiacimi bola priateľská aj vyhadzovanie súperov prebehlo bez problémov. Zvíťazilo družstvo, ktoré malo svojich hráčov v stanovenom čase čo najbližšie k „ domčeku". Povzbudiť všetky súťažiace družstvá prišla aj pani riaditeľka Mgr. Zuzana Veverková. Hoci bol víťaz len jeden odmenu v podobe diplomov a sladkostí získali všetci súťažiaci. Už teraz sa tešíme na tretí ročník.
Výsledky:

I. kategória ( 1.-2.roč):     II. kategória ( 3.-4.roč):
 1.miesto II.A        1.miesto IV.B
 2.miesto II.B        2.miesto III.A