7.3.2012 Valentínska diskotéka PDF Tlačiť E-mail

discoAni my (žiaci 2. stupňa) sme nezostali bez zábavy...
Členovia žiackeho parlamentu, pod vedením pani učiteľky D. Markovičovej a L. Minárikovej, pre nás pripravili diskotéku. Uskutočnila sa síce s oneskorením, dňa 20.2. 2012, ale o to viac sme si ju naplno užili a vychutnali. Pre žiakov druhého stupňa boli pripravené rôzne súťaže. Triedy súťažili medzi sebou a všetci súťažiaci boli odmenení sladkou odmenou. Po skončení súťaže sa začalo naplno tancovať. Diskotéka sa určite každému páčila a veríme, že sa každý zabavil.