Európa v škole PDF Tlačiť E-mail

europa-v-skole01Aj v tomto roku sa naši žiaci zúčastnili výtvarnej súťaže EURÓPA V ŠKOLE. Súťažili sme vo všetkých kategóriách a do okresného kola sme poslali takmer 30 prác za 1. aj 2. stupeň. Porota vybrala z každej kategórie tri najlepšie práce bez určenia poradia. V kategórii 10-12 ročných sme získali dve miesta  z troch najlepších a   to Barborka Kotačková(5. A ) a Silvia Murínová(7.A). V kategórii 13-15 ročných tiež dve miesta - Jakub Jančár(8.B) a Anton Ciprich(9.A). Práce všetkých štyroch žiakov postúpili do celoslovenského kola. Gratulujeme!