Štúrov a Dubčekov rétorický Uhrovec PDF Tlačiť E-mail

uhrovecDňa 14. marca 2012 si na našej škole zmerali jazýčky naši výreční piataci a šiestaci. Uskutočnilo sa totiž školské kolo súťaže Štúrov a Dubčekov rétorický Uhrovec. Úlohou súťažiacich bolo vyžrebovať si krátky príbeh, vymyslieť jeho pokračovanie (v časovom limite 10 minút) a potom ho prezentovať pred porotou (v limite 3 minút).
Na 1. mieste sa umiestnila Bibiána HAVIAROVÁ zo 6. B. 2. miesto obsadila Denisa PIAČKOVÁ z 5. B. Obe budú reprezentovať našu školu 28. marca 2012 v okresnom kole. O 3. miesto sa podelili Alexandra HRNKOVÁ (5. B) a Monika BAZALOVÁ (6. A).