Lyžiarske preteky o Cenu mesta Považská Bystrica PDF Tlačiť E-mail

lyzovackaDňa 2. 3. 2012 sa uskutočnili lyžiarske preteky žiakov základných škôl o Cenu mesta Považská Bystrica v SKI Ráztoka Horná Mariková. Našu školu reprezentovali žiaci a žiačky 7. ročníka, Ovseník Lukáš, Macúch Tomáš, Mrišová Nikola a Opoldíková Nikola. Pretek sa konal za   primeraných lyžiarskych podmienok s bezchybným zabezpečením. Naši žiaci sa celkovo umiestnili v družstvách  na 7. mieste a individuálne Ovseník Lukáš s časom 41,64 s. na 12 mieste, Macúch Tomáš s časom 46,65 s. na 14. mieste, Mrišová Nikola s časom 52,55 s. na 10. mieste a Opoldíková Nikola s časom 1:32,16 s. na 12. mieste. Žiakom patrí poďakovanie za ochotu reprezentovať školu a na ich možností a schopností pretekať v niektorých prípadoch s ozajstnými lyžiarmi.