Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Lyžiarske preteky o Cenu mesta Považská Bystrica PDF Tlačiť E-mail

lyzovackaDňa 2. 3. 2012 sa uskutočnili lyžiarske preteky žiakov základných škôl o Cenu mesta Považská Bystrica v SKI Ráztoka Horná Mariková. Našu školu reprezentovali žiaci a žiačky 7. ročníka, Ovseník Lukáš, Macúch Tomáš, Mrišová Nikola a Opoldíková Nikola. Pretek sa konal za   primeraných lyžiarskych podmienok s bezchybným zabezpečením. Naši žiaci sa celkovo umiestnili v družstvách  na 7. mieste a individuálne Ovseník Lukáš s časom 41,64 s. na 12 mieste, Macúch Tomáš s časom 46,65 s. na 14. mieste, Mrišová Nikola s časom 52,55 s. na 10. mieste a Opoldíková Nikola s časom 1:32,16 s. na 12. mieste. Žiakom patrí poďakovanie za ochotu reprezentovať školu a na ich možností a schopností pretekať v niektorých prípadoch s ozajstnými lyžiarmi.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 638366bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.