3.4.2012 Ekostánok PDF Tlačiť E-mail

ekostanokV utorok 27.03.2012 sa na pešej zóne pred mestským úradom prezentovali školy nášho mesta svojimi aktivitami v environmentálnej oblasti. Nechýbali sme tam ani my. Našu školu zastupovali Jakub Pružinský, Kristína Brőstlová, Adrián Hlaváč, ktorí najskôr pripravili stánok s výrobkami našich žiakov a potom odpovedali na zvedavé otázky návštevníkov. Išlo im to veľmi dobre, o čom svedčili aj pochvalné vyjadrenia okoloidúcich. Školu zastupovali dôstojne a zdá sa, že aj s radosťou a zanietením.