Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

5.4.2012 Baltie - postup na medzinárodné kolo PDF Tlačiť E-mail

baltie_1216 žiakov z našej školy sa zúčastnilo krajského a celonárodného kola súťaže v programovaní Baltie 2012. Na celoslovenskom kole v najmladšej kategórií sa žiaci 3.B Adrián Lukáč a Richard Lagín umiestnili na peknom 8. mieste. V kategórii B (4.-6. ročník) sa podarilo vybojovať Mirkovi Ďurkechovi, Andrejovi Sabovi a Karolovi Filovi, všetkým zo 4.A triedy, 12. pozíciu na Slovensku   v kategórií B, čo je súčasne najlepšie umiestnenie medzi štvrtákmi. V kategórii C (7.-9. ročník) sa na 13. mieste umiestnili ôsmaci Patrik Lukáč, Sebastian Santus a Samuel Hanus.
Na krajskom kole sme sa umietnili v kategórii A  na 3. mieste  Adrián Lukáč a Richard Lagín, na 9. poziícií Sandra Kiššová a Lucia Juríčková, v kategórii B na 6. mieste Miroslav Ďurkech, Andrej Sabo a Karol Filo, na 11. priečke Tomáš Ondrásky a Pavol Vojtek, na 15. mieste Renáta Oravcová a Petra Podolaková. V kategórii C  4. pozíciu obsadili Patrik Lukáč, Sebastian Santus a Samuel Hanus a na 7. mieste (najlepšie v 7. ročníku) skončili Nikola Opoldíková a Júlia Ďurovcová.

Všetkým žiakom GRATULUJEME a Aďkovi Lukáčovi, Riškovi Lagínovi, Mirkovi Ďurkechovi, Andrejovi Sabovi a Karolovi Filovi budeme držať palce na medzinárodnom kole vo Varšave, ktoré sa uskutoční 18. až 20. mája 2012.

 

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 638363bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.