5.4.2012 Baltie - postup na medzinárodné kolo PDF Tlačiť E-mail

baltie_1216 žiakov z našej školy sa zúčastnilo krajského a celonárodného kola súťaže v programovaní Baltie 2012. Na celoslovenskom kole v najmladšej kategórií sa žiaci 3.B Adrián Lukáč a Richard Lagín umiestnili na peknom 8. mieste. V kategórii B (4.-6. ročník) sa podarilo vybojovať Mirkovi Ďurkechovi, Andrejovi Sabovi a Karolovi Filovi, všetkým zo 4.A triedy, 12. pozíciu na Slovensku   v kategórií B, čo je súčasne najlepšie umiestnenie medzi štvrtákmi. V kategórii C (7.-9. ročník) sa na 13. mieste umiestnili ôsmaci Patrik Lukáč, Sebastian Santus a Samuel Hanus.
Na krajskom kole sme sa umietnili v kategórii A  na 3. mieste  Adrián Lukáč a Richard Lagín, na 9. poziícií Sandra Kiššová a Lucia Juríčková, v kategórii B na 6. mieste Miroslav Ďurkech, Andrej Sabo a Karol Filo, na 11. priečke Tomáš Ondrásky a Pavol Vojtek, na 15. mieste Renáta Oravcová a Petra Podolaková. V kategórii C  4. pozíciu obsadili Patrik Lukáč, Sebastian Santus a Samuel Hanus a na 7. mieste (najlepšie v 7. ročníku) skončili Nikola Opoldíková a Júlia Ďurovcová.

Všetkým žiakom GRATULUJEME a Aďkovi Lukáčovi, Riškovi Lagínovi, Mirkovi Ďurkechovi, Andrejovi Sabovi a Karolovi Filovi budeme držať palce na medzinárodnom kole vo Varšave, ktoré sa uskutoční 18. až 20. mája 2012.