13.4.2012 ZŠ JEDNOTA CUP PDF Tlačiť E-mail

Dňa 2. 4. 2012 sa uskutočnilo obvodné kolo v malom futbale žiakov ZŠ Jednota cup. Našu školu malo reprezentovať 10 vybraných žiakov, ale pre veľkú maródku sa turnaja zúčastnili iba 6 - ti hráči, čo malo za následok, že  sme v tak silnej konkurencii aká sa zišla nemali šancu uspieť. Hlavný dôvod bol ten, že sme nemali možnosť striedať. Tohto kola sa zúčastnilo 5 mužstiev a hralo sa systémom každý s každým. My sme prehrali 3 zápasy a jeden sme vyhrali, čo nám zabezpečilo 4. miesto v skupine. Do ďalších bojov postúpil len víťaz a to bolo mužstvo ZŠ Nemocničná, ktorá je aj zároveň „futbalová škola".
Nikto sa nezranil a hralo sa v dobrej športovej atmosfére.jednota