13.4.2012 Mc Donald´s cup PDF Tlačiť E-mail

futbalDňa 4. 4. 2012 sa na našom multifunkčnom ihrisku uskutočnilo obvodné kolo v malom futbale Mc Donald´s cup. Turnaja sa zúčastnili tri družstvá, ZŠ sv. Augustína, ZŠ Brvníšte a ZŠ Rozkvet. Našu školu reprezentoval výber žiakov I. stupňa z tried 3. a 4. ročníka. Nastúpili sme na turnaj v neúplnej zostave z dôvodu maródky žiaka a reprezentácii žiaka na inej  súťaži. Treba podotknúť, že sa jednalo o našich najlepších hráčov. Hralo sa systémom každý s každým a my sme obidva zápasy prehrali a obsadili sme 3 - tie nepostupujúce miesto.
Na turnaji sa nikto nezranil, hralo sa veľmi bojovne, víťaz sa radoval a my sme smútili, že sme nepostúpili.