Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

23.4.2012 ORION FLORBAL CUP PDF Tlačiť E-mail

Dňa 20. apríla 2012 sa uskutočnili školské majstrovstvá kraja starších žiačok základných škôl  ORION FLORBAL CUP v Dubnici nad Váhom, kam sa podarilo postúpiť aj žiačkam našej školy. Reprezentoval nás výber žiačok 8. a 9. triedy, Paula Michálková, Simona Lyšová, Erika Baránková, Kristína Miškechová, Marcela Balcová, Nikola Stálová, Ivana Kulíšková, Miroslava Rezáková, Michaela Filausová, Ivana Majtánová, Alexandra Furdzová a nádejná brankárka Zuzana Talašová. Súťaže sa zúčastnilo 5 základných škôl Trenčianského kraja. Nepodarilo sa nám postúpiť ďalej, ale dostali sme čokoládu Orion. Víťazstvo si odniesol kolektív ZŠ Pruské.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 638358bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.