23.4.2012 ORION FLORBAL CUP PDF Tlačiť E-mail

Dňa 20. apríla 2012 sa uskutočnili školské majstrovstvá kraja starších žiačok základných škôl  ORION FLORBAL CUP v Dubnici nad Váhom, kam sa podarilo postúpiť aj žiačkam našej školy. Reprezentoval nás výber žiačok 8. a 9. triedy, Paula Michálková, Simona Lyšová, Erika Baránková, Kristína Miškechová, Marcela Balcová, Nikola Stálová, Ivana Kulíšková, Miroslava Rezáková, Michaela Filausová, Ivana Majtánová, Alexandra Furdzová a nádejná brankárka Zuzana Talašová. Súťaže sa zúčastnilo 5 základných škôl Trenčianského kraja. Nepodarilo sa nám postúpiť ďalej, ale dostali sme čokoládu Orion. Víťazstvo si odniesol kolektív ZŠ Pruské.