23.4.2012 Atletika PDF Tlačiť E-mail

atletika 3Dňa 10. 5. 2012 sa na atletickom štadióne Sparta Pov. Bystrica uskutočnilo Obvodné kolo v atletike družstiev ZŠ. Tejto súťaže sa zúčastnilo 13 základných škôl, kde naši žiaci v súťaží družstiev sa umiestnili na 10 mieste a žiačky na 8 mieste. Každý z nich sa popasoval s atletickými disciplínami na svoje možnosti a schopnosti na celkom dobrej výkonnostnej úrovni. Príjemným prekvapením bolo umiestnenie Barbory Valovej, ktorá v behu na 300 m časom 52,10 s. skončila na 3. mieste.