28.5.2012 Medzinárodné kolo Baltie vo Varšave PDF Tlačiť E-mail

baltie_12V dňoch 18. - 20. mája 2012 sa uskutočnilo medzinárodné kolo súťaže v programovaní Baltie 2012 vo Varšave. Našu školu reprezentovali 2 tímy. Jeden v kategórii 1. až 3. ročník - Adrián Lukáč a Richard Lagín z 3. B triedy, ktorí skončili na peknom 7. mieste. Druhý tím v kategórii 4. až 6. ročník - Miroslav Ďurkech a Andrej Sabo zo 4. A triedy, ktorí  spomedzi 60 tímov dosiahli 25.  miesto.  Medzi štvrtákmi zo všetkých krajín skončili na vynikajúcom 3. mieste. Obom tímom gratulujeme a ďakujeme za úspešné reprezentovanie našej školy v ďalekej Varšave. Chlapci si okrem diplomov doniesli množstvo zážitkov z cesty a pobytu v hlavnom meste Poľska.