14.6.2012 Besiedka PDF Tlačiť E-mail

besiedka-z_vojackova31Deti II. oddelenia nášho školského klubu detí pani vychovávateľky Zuzany Vojáčkovej a žiaci II. A a II. B pod vedením pani učiteliek Mgr. Ľubky Kukučkovej a Mgr. Zdenky Suchárovej, si na prahu blížiaceho sa konca školského roku pripravili besiedku pre rodičov. V úvode privítali všetkých prítomných ako aj pani riaditeľku Mgr. Zuzanu Veverkovú, ktorá ich prišla  podporiť.
Peknou piesňou a básňou v úvode, vyjadrili poďakovanie rodičom. Svoje herecké schopnosti predviedli v divadielku „Domček, domček, kto v tebe býva?", ako aj módnou prehliadkou, kde ukázali, že v nich rastie veľká konkurencia nášmu modelingu! Vyvrcholením programu bola klubová hymna, ktorej slová zložili spoločne s pani vychovávateľkou. O tom, ako sa cítia v klube, svedčili hneď jej prvé slová: ... v klubíku, je nám tu dobre, žijeme spolu a svorne...
Na záver pozvali všetkých prítomných na posedenie s vlastnoručne prichystaným občerstvením.