Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

14.6.2012 Návšteva astronomického ústavu PDF Tlačiť E-mail

astr-ustav 1Vo štvrtok 7.6.2012 7.B trieda  navštívila Astronomický ústav v Starej Lesnej. Najskôr sa dozvedeli zaujímavosti z oblasti astronómie a pozreli si panely s fotkami, potom navštívili kopulu, kde videli veľký astronomický ďalekohľad a počas krátkej prednášky sa oboznámili ako sa pozoruje pomocou neho nočná ale aj denná obloha. V ďalšej časti im meteorológ poukazoval meteteorologickú záhradku s búdkami a rôznymi prístrojmi na sledovanie počasia. Návštevu Astronomického ústavu spojili s vyhliadkou zo Skalnatého plesa. Dobrý pocit z celodenného výletu a získavania nových vedomostí podporilo aj počasie, ktoré  vyšlo perfektne.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 640008bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.