Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Slávik Slovenska 2016 PDF Tlačiť E-mail

Aj tento školský rok sa žiaci na našej škole tešili z interpretácie slovenských ľudových piesní a to 25.4.2016. Každý víťaz triedneho kola postúpil do školského kola, kde si porota vypočula až 23 nádejných spevákov. Popoludnie plné spevu a dobrej nálady sa skončilo vyhodnotením dvoch kategórií, kde si žiaci odnášali vecné ceny. Porota sa rozhodla udeliť dve druhé miesta v obidvoch kategóriách.

 

I. kategória

3. miesto: Simonka Chromeková – II.A

2. miesto: Matúš Galbavý – III.A

2. miesto: Soňa Kardošová – II.A

II. kategória

3. miesto: Samuel Kubiš – VI.A

2. miesto: Monika Križanová – IV.A

2. miesto: Radko Hájek – IV.A

Tešíme sa opäť o rok.

p. učiteľky: Mikešová, Kotačková, Suchárová, Lapuníková


 

 

Posledná úprava Streda, 08 Jún 2016 09:26
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 653357bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.