Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Deň narcisov PDF Tlačiť E-mail

V piatok 15.4.2016 sa uskutočnil 20-ty ročník Dňa narcisov. ZŠ Rozkvet Považská Bystrica je už tradičným účastníkom a spoluorganizátorom tejto celoslovenskej akcie. Verejno-prospešná zbierka mala bezproblémový priebeh aj na našej škole,  aj v jej blízkom okolí. Dobrovoľníkom – žiakom 9.A, 9.B triedy sa podarilo vyzbierať 247,44€. Výnos zbierky za celé Slovensko bude známy na internetových stránkach Ligy proti rakovine približne do troch týždňov.

Generálna rada Ligy proti rakovine následne rozhodne o použití financií. Sú to oblasti na podporu výskumných projektov, na zakúpenie nevyhnutného prístrojového vybavenia do zdravotníckych zariadení a hospicov, financovanie programov a projektov pre onkologických pacientov a ich rodiny v oblasti psychosociálnej podpory a pre zdravú populáciu LPR financuje preventívne vzdelávacie aktivity.

„V mene onkologických pacientov úprimne ďakujeme všetkým, ktorí prispeli počas Dňa narcisov, čím umožnili pripravovať naďalej zmysluplné projekty v priebehu roka, vyjadrili spolupatričnosť a podporu všetkým, ktorí prekonávajú náročné ochorenie. V mene Ligy proti rakovine ďakujeme za prejavenú dôveru, ktorá je pre nás záväzkom robiť efektívne a užitočné programy. Vďaka Vašej dôvere môžeme pomáhať už 26-ty rok,“ hovorí výkonná riaditeľka Ligy proti rakovine Eva Kováčová.

Mgr. A. Trníková

 

Posledná úprava Streda, 08 Jún 2016 09:22
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 656215bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.