Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

EKOTOPFILM – ENVIROFILM TOUR 2015/2016 PDF Tlačiť E-mail

Pri vstupe do kinosály kina Mier  dňa 21.4. nás upútal text s názvom EKOTOPFILM – ENVIROFILM TOUR. Naši tretiaci si v rámci exkurzie o triedení odpadu pozreli päť pútavých filmov: Dinosaury, Kde bolo, tam bolo na strome, Stredozemné more, Včelí príbeh, Príbeh jedného dubu, Smeti dnu, smeti von. Deti súťažili v triedení odpadu a organizátori mali pripravené zaujímavé otázky, ktoré sa snažili zodpovedať. Ten, kto priniesol starý mobil pre ekologickú recykláciu elektroodpadu, dostal odmenu a poďakovanie za podporu ochrany životného prostredia. Ďakujeme Junior Festivalu za efektívne učenie sa o recyklácii.

Mgr. M. Kotačková, Mgr. I. Mikešová

 


Posledná úprava Sobota, 21 Máj 2016 12:29
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 656187bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.