Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Víťazstvo v súťaži Na bicykli bezpečne PDF Tlačiť E-mail

Dňa 12.mája 2016 sa na Dopravnom ihrisku ZŠ Nemocničná uskutočnilo okresné kolo dopravnej súťaže Na bicykli bezpečne, ktorú organizovalo CVČ  v spolupráci s Okresným dopravným inšpektorátom a  Mestskou políciou v  Považskej Bystrici. Naši žiaci Stela Bauerová, Sofia Vojteková, Dominik Pivarči a Jakub Ondrásky pod vedením pani vychovávateľky Anny Lipkovej vybojovali najvyššiu priečku – 1. miesto spomedzi všetkých 11 zúčastnených základných škôl. Ich usilovná a pravidelná teoretická i praktická príprava sa zhutnila v podobe zaslúženého víťazstva a postupu do krajského kola, ktoré sa uskutoční  2. júna  2016 v Považskej Bystrici na DDI.

Počas súťaže deti úspešne zvládli všetky disciplíny - test z pravidiel cestnej premávky, jazdu zručnosti na bicykli, technickú časť, postrehovú časť a jazdu  podľa pravidiel cestnej premávky.

Našim víťazom i pani vychovávateľke A. Lipkovej ďakujeme za reprezentáciu našej školy a prajeme veľa úspechov  v ďalších súťažiach. Mgr. M. Kristínová


Fotografie zo súťaže pozri tu: https://picasaweb.google.com/cvcpb.ddi/6278206550195985057

Posledná úprava Pondelok, 23 Máj 2016 13:17
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 652904bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.