Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Deti na nete PDF Tlačiť E-mail

Deti trávia veľa času vo svete komunikačných technológií, ale či je tento čas strávený bezpečne, je otázka, tak pre rodičov, ako aj pedagógov. V rámci projektu e-deti sa uskutočnila  na našej škole interaktívna prednáška Deti na nete – Bezpečne na internete so známou psychologičkou Máriou Tóthovou-Šimčákovou.  Žiaci 4.,5. a 6. ročníka sa v rámci workshopu oboznámili s možnými nástrahami internetovej komunikácie, kyberšikany, zneužívania fotografií, závislosti od hier, zverejňovania

osobných udajov...

Bližšie informácie týkajúce sa bezpečného používania internetu nájdete na webovej stránke: http://www.detinanete.sk/

Mgr. Sidónia Adamčíková


 

 

 


 

Posledná úprava Utorok, 24 Máj 2016 08:12
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 656177bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.