Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Sme prví v kraji PDF Tlačiť E-mail

Len nedávno sme informovali, že naši žiaci Stela Bauerová, Sofia Vojteková, Dominik Pivarči a Jakub Ondrásky získali prvé miesto v okresnom kole dopravnej súťaže Na bicykli bezpečne a postúpili do krajského kola.  To, že ich vedomosti a zručnosti v tejto oblasti sú na vysokej úrovni, potvrdilo opätovné víťazstvo v krajskom kole, ktoré sa uskutočnilo vo štvrtok 2.6.2016 na Detskom dopravnom ihrisku pri ZŠ Nemocničná v Pov. Bystrici. Súťažné družstvá si zmerali sily v piatich  disciplínach - testy z pravidiel cestnej premávky, jazda zraučnosti, technická zručnosť, jazda podľa pravidiel cestnej premávky,úloha na zistenie postrehu. Zo všetkých zúčastnených základných škôl - víťazov okresných kôl, naše družstvo získalo najmenší počet trestných bodov, čo znamená prvú - najvyššiu priečku a postup do celoslovenského kola. Srdečne blahoželáme a ďakujeme Stelke, Sofii, Dominikovi, Jakubovi a pani vychovávateľke Lipkovej za úspešnú reprezentáciu školy.  Počas celoslovenskej súťaže budeme všetci držať palce.

 

Fotogaléria tu: https://picasaweb.google.com/cvcpb.ddi/6293074923677294417

Posledná úprava Streda, 08 Jún 2016 11:08
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 656200bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.