Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Školský výlet - odmena pre najúspešnejších žiakov PDF Tlačiť E-mail

DEUTSCH-SLOWAKISCHE AKADEMIEN, a.s. – nový zriaďovateľ našej školy  ponúkol netradičnú a zaujímavú formu odmeny pre žiakov, ktorí v školskom roku 2015/2016  úspešne reprezentovali školu v rôznych súťažiach alebo dosiahli výborné výchovno - vzdelávacie výsledky. Odmenou je dvojdňový pobyt v rekreačnom zariadení Európske vzdelávacie centrum v Závadke nad Hronom v dňoch 25. – 26. júna 2016. Všetky výdavky hradí spoločnosť DSA.

 

Bližšie informácie o rekreačnom komplexe Európske vzdelávacie centrum v Závadke nad Hronom nájdete tu: www.eucentrum.eu

Fotogaléria objektu tu: http://www.eucentrum.eu/galeria.php

 

Posledná úprava Streda, 08 Jún 2016 07:42
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 652896bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.