Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Dobšinského rozprávkovo - náš ďalší úspech PDF Tlačiť E-mail

Naši žiaci sa pod vedením Mgr. V. Hladkej zapojili do výtvarnej súťaže Dobšinského rozprávkovo 2016, ktorú zorganizovalo Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici a spolupráci s SRRZ- RZ pri Základnej škole v Dolnej Marikovej, Obcou Dolná Mariková a Považskou knižnicou v  Považskej Bystrici. Zámerom organizátorov súťaže je uchovávanie klasickej slovenskej rozprávkovej tvorby medzi deťmi a mládežou, podporovanie a rozvíjanie detskej fantázie a tvorivosti. Témou boli rozprávky Pavla Dobšinského a ľudové rozprávky.

Do tohtoročného XI. ročníka sa prihlásilo celkovo 13 základných škôl. Žiaci 6. ročníka Erik Fatura, Mário Michálek a Ema Kardošová sa so svojimi výtvarnými prácami umiestnili na krásnom 2. mieste, žiačka 7. ročníka Michaela Dubcová získala veľmi pekné 3. miesto. K úspechu srdečne blahoželáme a ďakujeme zapísať reprezentáciu našej školy.

Posledná úprava Streda, 08 Jún 2016 09:19
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 656216bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.