Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Čítame s Osmijankom - 5. a 6. miesto na Slovensku PDF Tlačiť E-mail

Niekoľkomesačná usilovná a tvorivá  práca žiakov 4.A a 4.B triedy, pod vedením pani učiteliek Mgr. D. Baránkovej a Mgr. A. Drblíkovej nezostala v celoslovenskej súťaži Čítame s Osmijankom, bez úspechu. Ich úžasné kreatívne odpovede a nápady sa odbornej porote veľmi páčili a boli zaradené medzi prvých osem úspešných kolektívov - žiakov štvrtého ročníka zapojených základných škôl z celého Slovenska. 4.A trieda sa umiestnila na 6. mieste a 4.B získala 5. miesto. Tieto popredné priečky v rámci Slovenska sú pre našu školu veľkým úspechom.

Triedy získali darčekové poukážky v hodnote 30 Eur na nákup kníh z kníhkupectva MARTINUS.

Ďakujeme všetkým štvrtákom a ich pani učiteľkám za krásne umiestnenie a účasť v súťaži.

 

 

Posledná úprava Štvrtok, 09 Jún 2016 19:17
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 652900bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.