Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Detské rybárske preteky PDF Tlačiť E-mail

V sobotu 4.6.2016 sa pri príležitosti MDD konali detské rybárske preteky na rybníkoch v Považskej Teplej.  Tento deň bol ako na objednávku krásny  a slnečný.  Rybárskych pretekov sa s nadšením zúčastnili aj naši žiaci – členovia rybárskeho krúžku, ktorí  prišli vybavení  rybárskym náradím

a obrovskou chuťou uloviť čo najviac  rýb. Niektorým mladým rybárom  sa darilo, niektorým menej, ale nikto neodišiel bez sladkej odmeny a darčeku v podobe plaváčikov, háčikov, rybárskych silonov, rôznych rybárskych potrieb, ba aj rybárskych bičov, udíc. Rybársky krúžok touto akciou zakončil činnosť pre tento školský rok , ale naši rybári už dnes vedia, že by  chceli pokračovať aj v budúco školskom roku. Tak už teraz sa tešíme na  september. Mgr. A. Trníková

 

 

Posledná úprava Nedeľa, 12 Jún 2016 17:52
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 656167bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.