Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Výlet vo Vysokých Tatrách PDF Tlačiť E-mail

V dňoch 22.04. – 23.04.2016  sa naše pani vychovávateľky E. Valachová a A. Lipková vybrali s deťmi – členmi  turistického krúžku na výlet do Vysokých Tatier. V piatok po vyučovaní vlakom cestovali do Tatranskej Lesnej. Cesta bola veľmi príjemná, deti z vlaku mohli pozorovať krásnu prírodu a štíty Vysokých Tatier. Hneď po

príchode sa ubytovali  v Detskom raji a po večeri si išli popozerať okolie. Večer si deti užili plno zábavy a hier v spoločenskej miestnosti. Na druhý deň sa malí turisti pod dozorom pani vychovávateliek vybrali v dobrej nálade na Štrbské pleso. Vychádzka bola veľmi zaujímavá, deti mali možnosť pozorovať zmeny v prírode a vyguľovať sa  na snehu. Potom sa presunuli električkou do Tatranskej Lesnej. Po výbornom obede a oddychu si išli zašportovať na detské ihrisko. Aký by to bol výlet bez nákupov! Samozrejme, nemohli chýbať ani suveníry pre rodičov a súrodencov. Vo večerných hodinách sa plní zážitkov a v dobrej nálade vrátili domov. Mgr. E. Valachová

 

Posledná úprava Nedeľa, 12 Jún 2016 17:47
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 656209bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.