Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Týždeň modrého gombíka PDF Tlačiť E-mail

Celoslovenskú zbierku Týždeň modrého gombíka organizoval UNICEF Slovensko. Výnos z tohtoročnej zbierky bude venovaný na podporu programov na riešenie detskej podvýživy v Mauritánii. Zbierka sa začala na našej škole v stanovenom termíne – 16. 5. 2016. Keďže zbierka sa konala len v priestoroch školy, posledným dňom bol piatok – 20. 5. 2016. Dobrovoľníkmi pre zbierkovanie sa stali členovia nášho žiackeho parlamentu za 8. a 9. ročník. Každý prispievateľ získal modrý gombík. Tento

rok bola zbierka obohatená aj o vzdelávací rozmer – žiaci si tak mohli doplniť vedomosti o detskej podvýžive a o Mauritánii. Organizácia UNICEF zverejnila hru – tajničku, ktorú úspešne vyriešili žiaci 9. ročníka.

 

Na našej škole sme vyzbierali celkovo:  58,74 Eur. Peniaze boli vložené na účet UNICEF vo VÚB dňa 23. 5. 2016.

PaedDr. V. Mužíková

Posledná úprava Streda, 06 Júl 2016 10:18
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 656208bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.