Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Beh nádeje PDF Tlačiť E-mail

V sobotu 11.6.2016 sa uskutočnil 3. ročník súťaže Beh nádeje. Tak, ako po minulé roky, aj tento naša škola nechýbala a snažila sa vybehať čo najlepšie umiestnenie. Do behu sa zapojilo spolu 47 žiakov našej školy. Žiaci behali v rôznych kategóriách, v ktorých mohli prví šiesti súťažiaci získať ďalšie body pre školu.

Najlepšie umiestnení žiaci: Pavol Pepich 2. miesto, Matej Pepich 6. miesto, Tomáš Bednár 7. miesto, Sabinka Matušíková a Milan Radolec 8. miesto. Celkovo sa naša škola umiestnila na 5. mieste. Chceme poďakovať všetkým žiakom za účasť a reprezentáciu školy v behu. Taktiež ďakujeme Ivane Líškovej, ktorá behala za naše farby a vybehala prvé miesto v kategórii žien na 5000 m.

Mgr. Miloš Červenák, Mgr. Viera Hladká, Mgr. Miroslava Kotačková, Mgr. Bohdana Strinková

Celkové vyhodnotenie a fotogaléria na: https://www.zrniecka-pre-sny.sk/nase-projekty/beh-nadeje/3-rocnik-2016/vyhodnotenie-a-fotogaleria

Posledná úprava Pondelok, 20 Jún 2016 18:00
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 652909bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.