Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Na bicykli bezpečne - celoslovenské kolo PDF Tlačiť E-mail

Naši žiaci Stela Bauerová, Sofia Vojteková, Dominik Pivarči a Jakub Ondrásky, ktorí úspešne vybojovali prvé miesta v okresnom i krajskom kole dopravnej súťaže Na bicykli bezpečne, nesklamali ani v celoslovenskom kole. Svojimi vedomosťami a zručnosťami získali  veľmi pekné 6. miesto v rámci Slovenska spomedzi všetkých zúčastnených základných škôl. Toto umiestnenie je pre našu školu veľmi významné.

Súťaž vyhlásilo MŠVVaŠ SR ako jednu z možností prevencie detskej dopravnej nehodovosti, učenia sa detí lepšie vnímať okolo seba dopravný ruch a zodpovedne sa vedieť rozhodovať pri riešení dopravných situácií, s ktorými sa môžu stretnúť napríklad cestou do školy, alebo pri využívaní pozemných komunikácii vo voľnom čase. Celoslovenské kolo prebiehalo v dňoch 16.- 17. júna 2016 v Liptovskom Mikuláši v Liptov Aréne v Tatralandii. Žiacii opäť súťažili v praktickej jazde na bicykli, v jazde na bicykli podľa pravidiel cestnej premávky a preukázali svoje teoretické vedomosti z pravidiel cestnej premávky.

Deťom i pani vychovávateľke A. Lipkovej k úspechu srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy.

 

Posledná úprava Utorok, 28 Jún 2016 14:00
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 653372bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.