Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Výlet v Závadke nad Hronom PDF Tlačiť E-mail

Viete, kde na Slovensku je balzam na dušu? Naši žiaci odmenení za prospech, správanie a reprezentáciu školy to zistili na dvojdňovom výlete v malebnom údolí, kde sa nachádza rekreačné zariadenie Európskeho vzdelávacieho centra, v Závadke nad Hronom. Toto čarovné miesto

sa nachádza na rozhraní národnýchparkov Muránska planina, Slovenský raj a Nízke Tatry. Pohľadom na Ďumbier alebo Chopok je každému hneď jasné, 6e Slovensko je krásne. Rekreačný pobyt sa konal v dňoch 25.6.- 26.6. 2016. Deutsch – slowakische akademien zabezpečila našim žiakom  ubytovanie a stravu. Vo voľnom čase sa im venovali študentky z Brezna a Trebišova, ktoré študujú na školách patriacich do siete škôl EBG.

Tento víkend plný relaxu, oddychu a nových zážitkov zanechal v deťoch silné dojmy a už dnes sa tešia na ďalšie pobyty v tomto zariadení.

Mgr. Anna Trníková, Ing. Anna Líšková

Posledná úprava Sobota, 02 Júl 2016 07:54
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 653375bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.