Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Vyhodnotenie projektu Zdravý úsmev detí PDF Tlačiť E-mail

Chceme mať zdravé zúbky! Takto znelo heslo našich žiakov, ktorí boli tento školský rok zapojení do projektu „Zdravý úsmev detí“. Žiaci na projekte sa naučili správnej technike čistenia zúbkov, oboznámili sa s anatómiou ústnej dutiny, veľa informácií získali o zdravej výžive a taktiež pochopili, že preventívnymi

prehliadkami  u zubného lekára môžu predísť mnohým  ochoreniam ústnej dutiny. Žiaci 1.- 4.ročníka absolvovali šesť vyučovacích hodín, ktoré boli tematicky zamerané na hygienu, výživu, anatómiu, ochorenia, mineralizáciu , záver a opakovanie. Vyučovacie hodiny boli doplnené  výukovým filmom s tematikou o zúbkoch a pre tých najmenších boli pripravené aj rozprávky o zvieratkách, ktoré sa poučili na vlastnej koži, že neprejedať sa sladkosťami a umývať si zúbky sa oplatí, lebo návšteva u zubára nie je vždy bez bolesti ba často krát  naopak.

 

Mgr. A. Trníková

Posledná úprava Streda, 06 Júl 2016 10:36
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 653373bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.