Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Detský čin roka PDF Tlačiť E-mail

Milé kolegyne, kolega, milí žiaci, priatelia školy,

nie je to tak dávno, čo sme sa spoločne zapojili do hlasovania o detský čin roka. Prečítali sme množstvo zaujímavých príbehov a z nich vybrali tie naj, ktorým sme dali svoj hlas.  Nezostali sme, však, len pri hlasovaní, mnohí naši žiaci napísali o svojich detských činoch.  Preto je pre mňa veľkým potešením informovať Vás, že list našej žiačky Klárky Šadlákovej, dnes už deviatačky, bol nominovaný na cenu Sašky Fischerovej - Malý veľký čin za rok 2016.

16. ročník projektu sa koná pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky. Do projektu sa zapojilo 5 317 detí a detských kolektívov. Výberová komisia vybrala 35 nominácií a čin Klárky Šadlákovej patrí medzi ne.

Všetky príbehy si môžete prečítať na www.detskycin.sk. Podporte skutky, ktoré Vás zaujmú a dajte im svoj hlas. Do hlasovania sa môžu zapojiť pani učiteľky, žiaci, ale aj široká verejnosť do 25.novembra 2016.

Verím, že podporíte príbeh z každej kategórie, i ten Klárkin a dáte jej najavo, že jej detský čin je pre nás všetkých veľkou inšpiráciou. Veď na jeho realizácii sa nepodieľala len ona sama, ale my všetci. Je to teda náš spoločný kolektívny dobrý skutok. Mgr. L. Mináriková

List Klárky Šadlákovej

Svoj hlas a like môžete dať tu: http://detskycin.ludialudom.sk/detskycinroka/klara-vyrobila-plagat-upozornujuci-na-problemy-psikov/

Posledná úprava Sobota, 15 Október 2016 13:40
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 652901bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.