Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Slávnostná akadémia pre rodičov a žiakov PDF Tlačiť E-mail

12. október bol pre našu školu výnimočný. Školákov potešilo, že lavice vymenili za vyzdobené priestory jedálne. Práve tu sa konala slávnostná akadémia k 25. výročiu založenia školy. Dopoludnia pre deti, podvečer pre rodičov. Po príhovore p. riaditeľky už javisko patrilo spevákom, muzikantom,

tanečníkom. Mesiace príprav zúročili v pestrom programe. Pieseň „šitá na mieru“ s refrénom „Naša škola má už 25 rokov, na Rozkvete  je štvrť storočia...“ vystriedala pôsobivá prezentácia „Evolúcia žiaka“, nasledovali harmonikári, gitaristi, flautistky, melódie na keyboarde. Javisko patrilo aj tanečníkom a hercom: tlieskali sme scénkam Zajko, Kozliatka a vlk, Krokodíl, Perníková chalúpka, Dedina, Červená čiapočka v nemčine. Bodkou za programom bol konfetový „ohňostroj“. Veríme, že diváci odchádzali kultúrne obohatení. Darčekom pre deti boli voňavé medovníčky a pozornosťou pre rodičov od p. učiteliek a p. kuchárok pripravené pohostenie.

Úvodná pieseň s melódiou „Horehronie“ sa v závere programu „stretla“ s originálom tohto známeho hitu, aby symbolicky pripomenuli  sídlo nášho nového zriaďovateľa Deutsch - Slowakische Akademien, a.s.: horehronské Brezno.

Veľká vďaka patrí všetkým účinkujúcim, p. učiteľkám a p. učiteľovi. Mgr. M. Kotačková

Foto zo slávnostnej akadémie pre deti

Foto zo slávnostnej akadémie pre rodičov

Posledná úprava Pondelok, 24 Október 2016 04:39
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 656221bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.