Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Cezpoľný beh PDF Tlačiť E-mail

Dňa 29.9.216 sa uskutočnilo OK v cezpoľnom behu. Našu školu reprezentovali žiaci Karol Filo, Dominik Stroka, Mário Hašík a žiačky Michaela Dubcová, Natália Erneková a Ema Kardošová. Spolu sa zúčastnilo spolu 14 základných škôl. Naša škola sa umiestnila v kategórii chlapcov na 10. mieste

a v kategórii dievčat na 13 mieste. Chlapci a dievčatá bežali dokonca a snažili sa vybojovať čo najlepšie umiestnenie a patrí im vďaka za reprezentovanie školy. Mgr. Miloš Červenák

 

Posledná úprava Utorok, 08 November 2016 06:42
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 656192bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.