Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Besiedka pre starých rodičov PDF Tlačiť E-mail

Dňa 27.10.2016 sa v popoludňajších hodinách na našej škole uskutočnila Besiedka pre starých rodičov spojená s tvorivými dielňami. Pani vychovávateľky spolu s deťmi pripravili pestrý kultúrny program pre deduškov a babičky, aby si takouto formou pri príležitosti Mesiaca úcty k starším uctili  ich starostlivosť a láskavosť. Po veselých, milých i dojemných básničkách a pesničkách nasledovali tvorivé dielne.

Starí rodičia spolu s deťmi vyrezali svetlonosy z tekvíc, ušili vrecúška s levanduľou, vytvorili postavičky z gaštanov a nezabudli ani na vtáčiky, pre ktoré zhotovili kŕmidlá. Šikovné ruky babičiek uvili ružičky z javorových listov. Počas práce sa mohli všetci občerstviť teplým čajíkom, kávičkou a keksíkom. Z výrobkov sme urobili výstavku a svetlonosy sme vyniesli do záhradky pred školou, kde nám skrášlili prostredie. O rok sa opäť tešíme na milé stretnutie. Mgr. E. Valachová

Posledná úprava Streda, 09 November 2016 14:10
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 653358bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.