Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Mikuláš na našej škole PDF Tlačiť E-mail

V deň sv. Mikuláša neobišiel tento milý deduško ani našu školu. Ako každý rok, aj teraz správu nad realizáciou „Mikuláša“ zobrali do rúk členovia žiackeho parlamentu a náš milý pán školník. Mikuláš, anjelikovia a čerti zavítali postupne do všetkých tried, aby potešili detské srdiečka a rozdali im sladkosti, za ktoré patrí vďaka všetkým rodičom. Poďakovanie patrí aj Mikulášovi, anjelikom a čertom, ktorí sa svojej úlohy naozaj úžasne zhostili a v tento deň priniesli do našej školy čarovnú, predvianočnú atmosféru. PaedDr. Vladimíra Mužíková

Fotogaléria

Posledná úprava Piatok, 09 December 2016 10:20
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 652903bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.