Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Súťaž s Kozmixom PDF Tlačiť E-mail

Práca na školských tabletoch priniesla žiakom 4.A triedy veľa zábavy, ale aj skvelých úloh z matematiky a slovenského jazyka, kde si opakovali učivo, ktoré sa v škole naučili. Kozmix je vzdelávací portál (www.kozmix.sk), ktorý vstupuje do digitálneho sveta, kde je učenie sa vďaka stovkám úloh a cvičení oveľa zaujímavejším. Naši štvrtáci sa zapojili aj do súťaže o zaujímavé ceny. Ďakujeme za „užitie si“ tohto predvianočného času s Kozmixom. Mgr. Ivana Mikešová

Fotogaléria

Posledná úprava Streda, 21 December 2016 11:01
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 656180bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.