Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Vianočné tvorivé dielne PDF Tlačiť E-mail

Dňa 13.12.2016 sa na našej škole v poludňajších hodinách uskutočnili tradičné Vianočné tvorivé dielne spojené s predajnou burzou vianočných výrobkov. Deti a ďalší návštevníci si mohli vyskúšať rôzne techniky: výrobu a zdobenie vencov, vykrajovanie a modelovanie z cesta, zvončeky z pedigu, anjelov, kreslenie a vypaľovanie na drevo. Nechýbali ani

tradičné oblátky od mamičky našich žiakov Lenky Svoradovej, ktorých vôňa lákala všetkých naokolo. Výborná predvianočná nálada, voňavý čajík, veselá hudba a koledy sa šírili celou chodbou. Deťom sa tvorivé dielne veľmi páčili a domov odchádzali spokojné a s plnou náručou vlastnoručne vytvorených ozdôb.

Poďakovanie patrí pani Kafríkovej, slečne Vĺčkovej, pani Bučovej, pani Svoradovej, pánovi Bučovi, pani vychovávateľkám a pani učiteľkám, ktoré prispeli k zdarnému priebehu akcie. Mgr. E. Valachová

Fotogaléria

Posledná úprava Streda, 21 December 2016 13:05
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 656203bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.