Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

Posedenie pri jedličke PDF Tlačiť E-mail

S blížiacimi Vianocami sa  dňa 13.12.2016  otvorili brány Súkromnej základnej školy DSA na Rozkvete 2047 v Považskej Bystrici pre deti z materských škôl. Pozvanie prijali Materská škola Mierová, Materská škola Rozkvet a Cirkevná materská škola sv. J. Pavla II.

 

Sviatočne vyzdobená jedáleň sa o 9,30 hodine zaplnila do posledného miesta a program mohol začať. Keď zaznela prvá vianočná pieseň, na tvárach detí bolo vidieť obdiv a dojatie. Všetko dýchalo vianočnou atmosférou. Žiaci I. stupňa sa na tento deň veľmi tešili, pripravovali sa vopred s veľkým nadšením a láskou.  Každá trieda niečím prispela. V programe zazneli vinše, koledy, básne, piesne, vianočné scénky, kde sme mohli stretnúť anjelikov, Perinbabu, ale aj „Lucie“ zahalené v bielych plachtách s husacími perami.

Posedenie pri jedličke nám spríjemnilo vianočné pečivo, medovníky, voňavý čaj, na ktorom si  mohli deti pochutnať. Počas tvorivých dielní si mohli vymaľovať vianočné ozdoby. Pod vianočným stromčekom si každé dieťa našlo sladkú odmenu.

Celé podujatie sa skončilo pri tlejúcom plamienku zapálených sviečok a tíško znejúcou vianočnou piesňou Tichá noc.

Atmosféra, ktorou v tento deň škola žila, mala pripomenúť všetkým, že Vianoce sú o radosti, pokoji, vzájomnom porozumení a predovšetkým o láske. A nielen o tej vianočnej. O láske, ktorá by mala napĺňať naše srdcia po celý rok. Ďakujeme materským škôlkam, že prišli medzi nás. Mgr. Alena Drblíková

Fotogaléria

 

Posledná úprava Streda, 21 December 2016 13:08
 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 656217bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.